Sosyal Medyada Paylaş!

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kelimelik->Türkçe scrabble oyunu
Yazar Mesaj
09-04-2013 00:27
Rep Puanı: 9
Given 7 thank(s) in 7 post(s)
Kelimelik->Türkçe scrabble oyunu
uygulama tanıtımı(13): Kelimelik
[Resim: WtclAMA-vcl69zQCto0Pqn7ma75afseS6QAe_hXS...Kw=h310-rw]

Google Play Bağlantısı

Türkçe kelime oyunu. Scrabble diye ünlenmiş oyunun Türkçe versiyonu. Oyunda internetten gerçek kişi ile oynuyorsunuz. Karşı oyuncu olarak feysbuktan arkadaşınıza davet gönderebilir veya rastgele birisiyle oynayabilirsiniz.
Oyun Türkçe kelime dağarcığını ve zekayı geliştirici özellikte. Bazı kelimeleri tanımıyor ancak çoğu Türkçe kelime oyununda bu sorun var, çözümü zor sanırım. Bende 75000 küsür kelimelik veri tabanı var onda da bazı kelimeleri bulamıyorum. Sunucuları biraz küçük sanırım arada bir kopmalar yaşanıyor. Bir de aynı cihazdan farklı kullanıcı olarak girmek uğraştırıcı. Girişte kullanıcı adı ve şifresi sorsa, istediğimizi seçerek kullansak daha iyi olurdu.
Bunların dışında oyunun sunumu güzel.
Oyun iphone telefonlarda da var, ancak aynı oyuncu listesine mi sahip bilmiyorum? (merak ediyorum ama)

[Resim: Krb10V.png]
Bütün mesajlarını bulBul
Alıntı yaparak cevaplaAlıntı

RE: Kelimelik->Türkçe scrabble oyunu 09-05-2013 00:17
RE: Kelimelik->Türkçe scrabble oyunu
Çok iyi yükledim hemen. Çevrimiçi (online) oynanan oyunların artması lazım. Mesela bir tavla ya rastlamadım bu zamana kadar.

Gerçi Google Play e girip bakmadım uzun süredir belki o da vardır.
Bütün mesajlarını bulBul Alıntı yaparak cevaplaAlıntı

RE: Kelimelik->Türkçe scrabble oyunu 09-05-2013 17:56
dün birisiyle oynadım, oyunda taş kalmayınca bende bir tek harf kalmıştı, onuda ekleyebileceğim hiç bir yer bulamadım tahtada, pas geçtim mecburen, karşıdaki de pas geçti, puan olarak ben üstündüm, aynı durumda iken ben teslim ol seçeneğiyle yenilgiyi kabul etmiştim diğer oyunlar da, aklımdan demek ki oyunu kaybetmemek için devamlı pas geçerek karşı tarafı irite ediyorlar gibi düşünerek bir daha pas geçtim, oyunun güzel bir kuralı 3 kez üst üste pas geçildiğinde oyunu puanı yüksek olan kazanıyormuş. Ben kazandım Smile . Başka durumlarda da gözlemlediğim kadarıyla iyi düşünülerek oluşturulmuş bir uygulama.

[Resim: Krb10V.png]

RE: Kelimelik->Türkçe scrabble oyunu 09-05-2013 20:30
Oyunus un oyunu acaba dediğin kural onda da var.